0 222 224 13 63

0 506 424 31 77

Kurulduğumuz 2009 yılından beri Eskişehir'de temizlik işlerinde "Özen" isteyenlerin ilk tercihi Özen Temizlik Eskişehir...

 

Ev, ofis, inşaat sonrası, merdiven ve apartman temizliği, evde koltuk ve halı yıkama, temizlik personeli temini, apartman ve sitelere kapıcılık hizmetleri ve ilaçlama için uygun fiyat ve kalite ile Özen Temizlik olarak hizmetinizdeyiz.


Ayrıca ev temizliklerinde halı ve koltuklarınıza son model temizlik robotu ile derin temizlik uygulamaktayız. 


Kapıcılık temini hizmetleri, site ve apartman yöneticiliği alanlarında onlarca referansımız bulunmaktadır, kaliteyi ve konforu sizlere sunuyoruz. Hızla büyüyen müşteri portföyümüz ve verdiğimiz hizmetler referansımızdır.

 

Faaliyetler

 

Buharlı temizlik makinesi ve temizlik robotu ile Anti bakteriyal ve allerjik temizlik, Evde koltuk, yatak, halı yıkama, cam temizliği, fabrika temizliği, fuar alanı temizliği, sürekli personel teymini, apartman/site yöneticiliği, kapıcılık hizmetleri, ilaçlama hizmetleri ve iş yeri, araç, merdiven boşluğu, garaj ve asansör dezenfekte hizmeti

AYRICA:


Özen Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri güler yüzlü profesyonel çalışma ekibi ve teknik donanımı ile sizlerin hizmetine hazırdır.Bir telefon ile ücretsiz keşif, kaliteli hizmet, uygun fiyat ayağınıza gelecek.

Saygılarımızla…

Görseller

Web Tasarım